Assalamualaikum.
Riders : Mirul Hayabusa, Apit Stoner, Nizam Lorenzo
Route : KHTP - Gerik - Kroh - Sik - Gurun - Sg Petani - Kuala Ketil - Kulim
Time : 7:30am - 12:30pm
|
D checkpoint 1 , KHTP menunggu CBR1000rr |
|
at Gerik, sarapan |
|
Apit Stoner & Mirul Hayabusa |
|
konvoi mula bergerak .Route seterusnya, layan kona Gerik - Pengkalan Hulu - Baling - Sik |
|
At Pengkalan Hulu,Perak |
|
OTW ke Gulau tetapi terpaksa patah balik sebab jalan berbatu(xtvt turap jalan).Terpaksa guna jalan alternatif ke Sik. |
|
At Stesyen minyak Esso ,Sik |
|
At tol gurun, Bro Mirul cari port lepak..kengga banyak siot. |
|
Lepak kat bawah la..kengga tak dak |
|
At Laluan Sg Petani-Kuala Ketil..pekena air nira |
|
Sodap air nira ni...End |
No comments:
Post a Comment